شرکت صنایع برودتی فریدونی

نمایندگی انحصاری فروش و خدمات شرق گیلان و غرب مازندرانرشیدی

این مجموعه با در اختیار داشتن نیروی انسانی مجرب،دانش فنی بالا،استفاده از جدیدترین متد‌های طراحی ساخت و حسن شهرتی روز‌‌افزون با همکاری شرکتهای مرتبط در سطح کشور در زمینه فروش،راه اندازی، خدمات محصولات برودتی صنعتی،ساخت و تجهیزات مرتبط فروشگاهی داخلی و خارجی و ارائه گارانتی در سطح استان گیلان مشغول فعالیت می باشد.

35 سال ارائه خدمات به مشتریان

 شرکت صنایع برودتی فریدونی

شرکت فریدونی ، تولیدکننده‌ی محصولات برودتی،صنعتی و نیز دکوراسیون و سازه‌های فروشگاهی برای فروشگاه‌ها، رستوران‌ها،کافی‌شاپ‌ها،قنادی‌ها،و ...می‌باشد.این مجموعه با کیفیت بالا،خدمات عالی ،تکنولوژی پیشرفته در تولید محصولات شناخته شده است.این طیف فعالیت‌ها شامل تولید کابین بدنه،سردخانه و واحدهای برودتی،همچنین نصب،نگهداری،و خدمات پس از فروش می‌باشد.مجموعه فریدونی به عنوان یک شرکت پیشتاز بین المللی تاثیر چشمگیری در محیط،اقشار مختلف جامعه و مشتریان داشته است.این آگاهی، به مجموعه انگیزه ای برای شناساندن مسئولیت‌های محیطی و اجتماعی می دهد و اطمینان می‌دهد که توسعه دراز‌مدت آن امری حتمی بوده و بازتابی از توقعات و ارزشهای شرکت و مشتریان است. شرکت فریدونی روندهای محیطی و اجتماعی که در فعالیتهای آتی آن تاثیرگذار بوده و در قبال آنها مسئولیت‌پذیر می‌باشد را شناسایی کرده است. علاوه بر بسیاری از مشتریان معتبر که از محصولات فریدونی استفاده می‌کنند،این شرکت برای سالهای متمادی با بسیاری از برندهای معروف داخلی و خارجی همکاری داشته است.صنایع برودتی فریدونی مجری و طراح سیستمهای برودتی با 35 سال تجربه محصولات خود را در انواع یخچال‌های‌ایستاده، یخچال‌های‌ویترینی،یخچال‌های‌روباز،فریزرهای‌ایستاده، فریزرهای‌خوابیده، فریزرهای‌روباز و انواع میزها به شما معرفی می‌کند.همچنین صنایع برودتی فریدونی محصولات خود را با استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته به صورت نیمه‌اتوماتیک تولید می‌کند.

شرکت‌های طرف قرارداد - همکار

گروه صنعتی آرلو :

این مجموعه با 12 سال سابقه در زمینه طراحی فضاهای تجاری و فروشگاهی، ارائه‌دهنده‌ی خدمات و فروش انواع سیستم‌های سرد‌کننده‌ی صنعتی از قبیل یخچال فریزر‌های روباز، قفسه‌بندی ، چک‌ اوت ،انواع شلف و کانتر فروشگاهی وارداتی و ارائه خدمات طراحی کامل مراکز خرید و هایپر با نقشه کامل کد و سه‌بعدی آماده خدمت‌رسانی می‌باشد.

گروه صنعتی دکوتک :

شرکت صنایع دکوتک جزء پیشگامان ارائه دکوراسیون و قفسه‌بندی هماهنگ با سیستم‌های برودتی در ایران می‌باشد. شرکتی که تلفیقی زیبا از محصولات برودتی دکوراتیو را ارائه می ‌دهد و زمینه فعالیت خود را در تمام دسته‌های شغلی گسترش داده که از آن قبیل می توان به انواع دکوراسیون قنادی ، آجیل ، پوشاک ، دفاتر اداری و هواپیمایی نام برد. این شرکت به پشتوانه تیم مجرب طراحی و تولید و سابقه درخشان ،سالهاست که در این بخش آماده‌ی ارائه خدمات می‌باشد.